KONSUMENT - KLIENT
w firmie CaliVita Polska

.

Jaka jest różnica pomiędzy Klientem a Konsumentem - Klubowiczem Firmy CaliVita International, kupującym produkty na własne potrzeby. W obydwu przypadkach cena tego samego produktu różni się od siebie o około 33% i może dochodzić nawet do 38%. 
Klientem jest osobą, która nabywa produkty po cenach detalicznych - z marżą 30%.
Klient kupuje produkty z marżą od osoby będącej członkiem Klubu Konsumenckiego Firmy CaliVita International.
.


*wellness  *

Konsument to osoba, która przyłączyła się do Klubu CaliVita International dzięki rekomendacji innej osoby - sponsora. Od wprowadzającego otrzymała informacje na temat produktów, ich stosowania oraz która powinna pomagać jej dalej i prowadzić konsultacje. Nie jest zatem bez znaczenie czy wybierzesz na sponsora osobę pasjonującą się tematem zdrowia, suplementów, osobę aktywną o dużej wiedzy np. posiadającą swoje strony informacyjne w Internecie, piszącą swoje artykuły i e-NEWS - opracowującą np. Subskrypcję dla swoich Klubowiczów, dzięki której będziesz korzystać bezpłatnie z wiedzy za temat zdrowia i doświadczenia, czy też wybierzesz kogoś o kim nie wiesz wiele, czy ma większe pojęci na temat produktów i zdrowia, czy potrafi ci pomóc. Jak do tej pory,  od wielu lat należę do grupy najskuteczniejszych opiekunów naszych Klubowiczów: Renata Zarzycka  - Sponsor nr 0481110715 - zapisz te ważne dane!!!  Będą one niezbędne w miejsce rekomendacji do formularzu zapisu CaliVita International. Więcej czytaj w dziale o mnie>>

Do zapisu potrzebne są następujące informacje o Tobie: imię i nazwisko, adres oraz PESEL.  Przy zapisie otrzymujesz zestaw materiałów, katalog oraz możliwość zakupów w cenie klubowej z dodatkowo naliczanymi rabatami za większe zakupy.  Komplet materiałów będzie zawierał informacje o wszystkich produktach firmy dostępnych w polskich salonach sprzedaży dla Klubowiczów. Na podane konto e-mail co miesiąc otrzymasz aktualne informacje dla Klubowiczów o nowościach i promocjach - NEWSLETTER.

Jako Konsument masz również opłaconą roczną prenumeratę CaliNews - biuletynu firmowego, w którym pojawiają się najnowsze opracowania o produktach oraz informacje o ich stosowaniu. Dodatkowo otrzymasz produkt Nopalin sięgający do przyczyn wszystkich chorób, ParaProteX>> , Digestive Enzymes>> , Polinesian NONI sok>> lub inny, jaki wybierzesz i zakupisz. W ramach wpisu możesz też wybrać wspaniałą multiwitaminę - Vital do grupy krwi.

Firma nadaje każdemu Konsumentowi indywidualny numer członkowski i zawsze, kiedy dokonuje on zakupu, zobligowany jest do jego podania. Będąc Konsumentem CaliVita International możesz dokonywać zakupów w każdym polskim salonie sprzedaży oraz w dowolnym kraju, w którym Firma ma swoje oddziały. Możesz również dokonywać zakupów bezpośrednio z salonu w Rotterdamie (obok budynek World Trade Center Rotterdam - Holandia, w którym znajduje się również siedziba filmy CaliVita International na UE), który obsługuje całą Unię Europejską - również nowe kraje po unijnym rozszerzeniu. Więcej >>>

W CaliVita International jako Klubowicz nie masz obowiązku dokonywania jakichkolwiek zakupów.
Różnimy się tym od wielu firm - Klubowicz -Konsument kupuje produkty kiedy je potrzebuje i tyle ile chce!
Wielu Konsumentów kupuje produkty dla swoich bliskich i znajomych - sami decydują o tym po jakiej cenie te produkty udostępniają tym osobom, uwzględniając np. swoje koszty przesyłki.

Książki i Audiobooki Renata Zarzycka - WYDAWNICTWO >>

     

 Jeszcze raz, podsumujmy wszystko:

Klient: kupuje drogo, pozbawiony jest większej informacji i niemal nie ma dostępu do rabatów oraz informacji. Najczęściej pozbawiony właściwej informacji, źle dobiera produkty i dawki, co powoduje, że efekt jest mierny.
Wielu klientów kupuje jeden produkt na tzw. wypróbowanie nie rozumiejąc, iż oczyszczanie organizmu i regeneracji w wielu przypadkach to proces długotrwały - od 3 nawet do 6 miesięcy, a związany w sięganiem i leczeniem przyczyny choroby, a nie tylko jej skutków.  Więcej na ten temat  tutaj!

Wypróbować można wiele rzeczy np. perfum czy ubranie, ale nie produkty, które będąc naturalnymi działają w naturalnym tempie. Zbyt szybkie oczyszczanie organizmu może przynieść odwrotny skutek. Zatem po skończeniu jednego opakowania, tylko w łagodniejszych przypadkach choroby, można mówić o widocznej poprawie stanu zdrowia. Każdy, kto rozumie procesy jakie zachodzą w organizmie wie, iż na uzdrawianie trzeba czasu i odpowiedniej recepty składającej się z wielu leczniczych składników naturalnych. Recepty są tu!

Naszym zadaniem jest poinformowanie i przekazanie informacji, co do konieczności zastosowania odpowiednich naturalnych suplementów oraz właściwej ich dawki leczniczej, a także możliwości korzystania z tańszych zakupów i dodatkowych rabatów.
Samodzielne przekonanie się i zrozumienie potrzeby zastosowania naturalnych suplementów CaliVita + dieta oraz wynikających z tego korzyściach, pozostawiamy wyłącznie do Twojej rozwagi.


Więcej produktów do wyboru w formularzu zapisu>>

W firmie CaliVita International Konsument ma całkowitą wolność w dokonywaniu zakupów, budowaniu swoich grup konsumenckich oraz w otrzymywaniu nieograniczonych wielkością rabatów, zgodnie z zakupami oraz zasadami firmy!
Wysokie, nawet kilka tysięcy złotych - rabaty, możesz uzyskać ze swojej pracy, z rabatów, dodatkowo korzystając ze szkoleń. Współpracując z Menadżerem szybciej zbudujesz tez własny biznes w ramach struktury CaliVita International Więcej o nas tutaj!

FORMULARZ  ZAPISU  DO  KLUBU  CALIVITA

==================================================

Tylko dla osób przedsiębiorczych, z potrzebą uzyskiwania dodatkowych dochodów:

ZGŁOŚ CHĘĆ WSPÓŁPRACY W CELU OTRZYMYWANIA WYSOKICH RABATÓW I PREMII