PODSTAWOWE INFORMACJE O PRODUKTACH CALIVITA INTERNATIONAL

Wszystkie produkty CaliVita International, są wytwarzane na bazie najwyższej jakości naturalnych surowców. Należą one do najnowocześniejszych produktów na świecie. Są to naturalne i niezbędne dla zdrowia witaminy i antyoksydanty, organiczne, chelatowane minerały, aminokwasy, enzymy oraz wiele innych. Nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów, soi i cukru, czyli zbędnych kalorii, co jest bardzo ważne dla osób dbających o własną sylwetkę zdrowie, dla osób z nadwagą, dzieci i starszych, jak również dla diabetyków.

W preparatach została zastosowana nowoczesna formuła „time releasae”, czyli przedłużonego działania. Oznacza to, że ich działanie jest trwalsze i znacznie wydłużone dzięki sukcesywnemu wchłanianiu się warstwowo skonstruowanej masy tabletkowej oraz zawartym w niej naturalnym substancjom towarzyszącym. Pozwala to na utrzymanie odpowiedniego poziomu składników we krwi nawet do 12-18 godzin. Ich doskonałe wchłanianie (5-10 razy lepsze niż innych preparatów) i przyswajanie w organizmie uzyskano dzięki organicznym wiązaniom chelatowych minerałów oraz dzięki obecności naturalnych witamin z bioflawonoidani, co jednocześnie wyróżnia jakość tych produktów od wszystkich innych.

Specjalna technologia produkcji w osłonkach pozwala na wchłanianie się kapsułek jelitowo, tak więc kwas żołądkowy nie niszczy zawartych w nich składników. Ciekawostką dla znawców tematu może być fakt, iż w skład wielu preparatów multiwitaminowych obok chelatowych minerałów czy szerokiej gamy bioflawonoidów z witaminami, wchodzą najnowocześniejsze super przeciwutleniacze takie jak: glutation, cysteina, antycyjany, Coenzym Q10, ginko biloba oraz tak bardzo niezbędne dla współczesnego człowieka liczne enzymy, dusmutaza nadtlenkowa, betaina HCL, bromelaina i inne. Wymieniane tu zalety klasyfikują omawiane preparaty w światowej czołówce.

W celu utrzymania dobrego zdrowia i samopoczucia, zalecane jest wykorzystywanie omawianych produktów w profilaktyce zdrowotnej. Produkty ta są stosowane z dużym powodzeniem w stanach chorobowych – jako współdziałające z podawanymi lekami. Jako naturalne suplementy nie wchodzą w interakcję z lekami, są zatem bezpieczne i jako naturalne nie dadzą się przedawkować.

W stanach chorobowych warto skonsultować się ze specjalistą dobrze znającym prezentowane produkty. Niestety lekarzy mających podstawową wiedzę na temat w naszym kraju jest niewielu. Warunkiem wysokiej skuteczności działania tych produktów jest ich właściwy dobór i zastosowanie odpowiedniej dawki.

.
Autorzy zastrzegają, że nasze serwisy www mają charakter wyłącznie informacyjny – w żadnym razie nie może zastąpić doświadczonego specjalisty. Zaznaczyć trzeba, że dzięki najnowszym odciągnięciom nauki oraz najnowocześniejszej technologii produkcji, jakość produktów i ich skuteczność jest daleko wyższa od konkurencyjnych produktów tego typu na rynku. Ich receptura oparta jest na wynikach wieloletnich badań największych światowych laboratoriów. Nie znajdziecie ich w aptece, sklepach zielarskich czy innych firmach, ponieważ nie ma na światowym rynku drugiej firmy produkującej tak szeroki i niepowtarzalny asortyment i w dodatku o najwyższej jakości.