<<<     PSYCHOLOGIA MARKETINGU  (MLM)

"Psychologia nie jest dziedziną nauki, ale jest dziedziną wiedzy." - psycholog Piotr Tymochowicz

Tysiące badaczy na całym świecie codziennie przeprowadza eksperymenty psychologiczne i testy marketingowe, aby wykazać, co działa, a co nie. Wzbogać swoją wiedzę i podrasuj umiejętności w oparciu o wyniki tych badań i poniższe artykuły, z których niektóre stanowią poszczególne rozdziały książki pt.:

"Tajniki największych sukcesów w marketingu wielopoziomowym MLM - Renata i Piotr Zarzyccy

Istnieje wiele dowodów na to, iż od lat idziemy we właściwym kierunku. Niestety społeczność wielu forów MLM w tym Suportio, gdzie gościliśmy zaledwie 4 miesiące i byliśmy obserwatorami, jakby zupełnie nie dostrzegła, iż czasy się zmieniają. Nieśliśmy na swoich blagach nowe trendy MLM i pozytywny wizerunek branży MLM, dzięki któremu odnieśliśmy sukces i odnoszą sukces nasi Liderzy, a tym czasem znaleźli się tacy, którzy jeszcze nie odnieśli wymiernych sukcesów, ale odważyli się krytykować to, co pozwala odnosić ludziom największe sukcesy. Czy to śmieszne czy żałosne z ich strony?
Nie mnie to oceniać - mogę tylko im współczuć, iż mają dość daleka drogę i wiele pracy przed sobą, aby zmienić własne myślenie. W innym przepadku spore sukcesy nie będą ich udziałem. Najwięksi krzykacze bali się i wciąż boją o swój "kawałek torta"  i fakt, iż ktoś z konkurencji coś im zabierze jeśli będzie odnosił sukcesy - zapominają, że nie jesteśmy w strefie zamkniętej, ale otwartej -  każdy może odnosić korzyści i wszyscy możemy być wygranymi. Ciągła nienawiść i walka z konkurencją - chęć tego, aby konkurencja była przegrana a tylko oni wygrani... Ale po co tracić tyle energii na walkę?
Moim zdaniem - miejsca jest dość dla każdego.
Tego typu ataki i krytyka ludzi, którzy nie odnieśli jeszcze żadnych wymiernych sukcesów, było właśnie było dość niezrozumiałe na Suportio czy innych formach o MLM. Im większe sukcesy mieli Liderzy z innych firm -  tym większą do nich nienawiść wykazywała konkurencja - to zaprzeczenie etyki MLM!!!
.

Często mieliśmy do czynienia z wyraźnym brakiem komunikacji otwartej u niektórych osób.
To było zupełne  niezrozumienie innych z ich strony i wyzwolenie z siebie najprymitywniejszych zwierzęcych odczuć - agresji czy atakowania i braku tolerancji, zamiast rozsądnego - pozytywnego myślenia, iż możemy wspierać się wzajemnie, a nawet sobie pomagać. Ale do tego potrzebna jest wyższa inteligencja czy też trochę wiedzy z zakresu psychologii marketingu, której jak zauważyłam - wielu osobom tam zabrakło. Tymochowicz świetnie to wyjaśnia - brak zrozumienia do świata i potrzeb spojrzenia na zachodzące w nim zmiany biorą się z braku wiedzy o nowoczesnych technikach pracy w MLM i poczucia zagrożenia - film nr 5 >>

Tymochowicz na filmie tym tłumaczy dlaczego niekiedy nie jesteśmy zrozumiani na spotkaniach, społecznościowym forach o MLM (np. Suportio) mimo, iż odnosimy największe sukcesy w tej branży w Polsce  i nie ma wielu takich osób. Dlaczego nieliczni wzbudzali w sobie wprost zwierzęcą agresję i nienawiść do nas?   Oni wyraźnie czuli się zagrożeni.

Problemem były i wciąż są ograniczone i jak się okazuje -  zacofane trendy myślowe większości ludzi zaczynających pracę w MLM oraz niektórych Liderów. Często chodzi o zwykłą zazdrość, a niekiedy o manipulację dla własnych korzyści. Liderzy Ci i ich ludzie skupiali się na starych czasach, na tym jaki MLM był i jest zły, i jak trzeba to wciąż naprawiać itd... Chcieli stać się społecznościowym wybawcą, a tym czasem taki problem z MLM praktycznie nie istnieje. To my Tworzymy wizerunek i kształt MLM tu i teraz w tej chwili - każdy z nas. Jeśli mówimy ludziom, że jest zły - to jest zły, ale jeśli mówimy jaki jest cudowny i jeszcze to pokazujemy poprzez swoje działanie - to MLM jest postrzegany przez nasze środowisko jako cudowny. Więcej na temat znaczenia samych słów w tym MLM >>

Często ludzie, którzy nie mają wiele do powiedzenia, skupiają się na zupełnie nieistotnych sprawach, zamiast wdrażać najnowocześniejsze metody pracy i szkoleń - nie wiedząc o nich i nie znając ich - zajmują się problemami mało istotnymi.
Nowoczesne formy szkoleń z psychologiem i z aktorem prowadzimy już do 2003 roku. Stąd również mamy wspaniałe efekty - wielu Liderów, którzy dawno przekroczyli zarobki 10 tys. złotych, a wielu z nich zarabia po 20 tys. PLN miesięcznie. Dzięki temu my dziś jesteśmy wolni finansowo i czasowo.
Okazuje się i mam takie wrażenie,  że wiele firm i grup MLM w Polsce czy w Europie, prawie wcale lub zupełnie nie korzysta z wiedzy z zakresu psychologii marketingu, nie robią szkoleń w tym kierunku dla swoich Liderów,  i niestety "kręcą się" od lat w miejscu lub potracili już swoje obroty i motywację. Zapewne właśnie dlatego tak bardzo walczą z konkurencją o większy "kawałek tortu" zapominając, iż miejsca jest dużo dla nas wszystkich, ale sukcesy odnoszą tylko najlepsi - stosujący najnowocześniejsze techniki pracy.
Mimo niezrozumienia ze strony wielu osób, którzy myślą jak większość i mają jak większość - od lat doskonale wiemy, że idziemy w wyjątkowym i właściwym kierunku prowadząc  najnowocześniejszy system szkoleń  Liderów MLM w naszej strukturze. Archiwum szkoleń - GALERIA>>


SPIS TREŚCI NAJWAŻNIEJSZYCH TEMATÓW:

BURZA MÓZGÓW - II Spotkanie „Klubu TOP Liderów MLM”  >>

W szkole nie nauczono mnie biznesu >> 

Bogać się jak Mistrzowie MLM-u >> 

ARTYŚCI CZY RZEMIEŚLNICY MLM?  >>

Sekrety naszych rozmów : SŁOWA-KLUCZE >>

Barwy dźwięków nadają magicznej mocy słowom - symbolom >>

Sekret przyciągania -  sekret sukcesów w  życiu i MLM >>

WELLNESS BABY BOOM XXI w. - czas na sukces! >>  

"GENIUSZE BIZNESU" w marketingu sieciowym - bajka o Pablo i Bruno >>

Teoria i piramida potrzeb ludzkich według Maslowa>>    Nowość!

CZAS NA SHARED MARKETING >> 

SZANSA NA SUKCES - WŁASNY BIZNES >>  Nowość!

SZTUKA MOTYWACJI-  Motivation Movie >>   

SZTUKA UWODZENIA W SPRZEDAŻY >> (w opracowaniu)

ZŁODZIEJE MARZEŃ – współczesne WAMPIRY EMOCJONALNE w życiu i biznesie MLM >>

RÓŻNORODNOŚĆ ZNACZENIA SYMBOLU - SŁOWA (m.in. o MLM) >> (w opracowaniu)

Czy nasza wiara w produkt ma wpływ na większą sprzedaż czy nie? >> Nowość!

SZTUKA ŻYCIA - wiersze na każdy dzień pracy w MLM >>


Po co ludziom powyższe narzędzia komunikacji?

Obecnie następuje epoka relacyjna - Ci którzy potrafią stworzyć dobre relacje z innymi będą odnosić sukcesy.

"Wygrywać współcześnie będą tylko Ci, którzy tę sztukę opanowali, dlatego czas sprzedawania produktów i  kreowania  przetrzeb się skończył"Piotr Tymochowicz >>

Dodaj komentarz tutaj>>


Nasze aktualne szkolenia z zakresu marketingu MLM i psychologii >>>

<<<     PSYCHOLOGIA MARKETINGU  (MLM)

Po wciśnięciu przycisku OK przejdziesz do strony pisania bloga, gdzie będziesz mógł napisać pierwszy post, zobaczyć jak wygląda na stronie, opublikować go na stałe, zmienić ustawienia i wygląd Twojego bloga.

Następnym razem, jak będziesz chciał/a pisać blog - wejdź na stronę główną serwisu OnetBlog
blog.onet.pl i zaloguj się w ramce po prawej stronie.
Możesz także skorzystać z linku
Pisz bloga umieszczonego w prawym górnym rogu Twojego bloga.