<<<     PSYCHOLOGIA MARKETINGU MLM
 

Sekret przyciągania -  sekret sukcesów w  życiu i MLM
SEKRET, KLUCZ DO SEKRETU I PRAWO PRZYCIĄGANIA


 


MYŚLI STAJA SIĘ RZECZAMI...    MOC PRZYCIĄGANIA

Fragment filmu „Sekret”

"Możecie mieć, robić lub być, kimkolwiek... chcecie" - Joe Vitale - autor książki :SEKRET"

.

Szczególnie teraz, gdy jesteśmy bombardowani i zatruwani propagandą kryzysu, a strach i niepewność są najczęściej zasiewanymi w ludziach uczuciami, gdy faktycznie wiele ludzi zarabia mniej niż jeszcze rok temu, gdy na inwestycjach w "papiery" najczęściej się traci i nawet lokowanie w „mury” nie daje pewności takiej jak kiedyś, politycy, media i inni dodatkowo „wprogramowują” w nasze umysły lęk i poczucie niepewności blokujące energię, kreatywność i promujące obawę przed jutrem.

Właśnie teraz każdemu przyda się pozytywne nastawienie na przyszłość, okazja do uruchomienia twórczego potencjału, drzemiącego w każdym z nas oraz niekonwencjonalne, nowe oraz twórcze sposoby i strategie działania.

Dzięki sekretowi, o którym opowie, z osoby bezdomnej stał się multimilionerem, do dzisiejszego dnia szczery uśmiech nie schodzi z jego twarzy, robi w życiu to, co kocha, bierze od życia to, co chce, a nie to, co aktualnie jest dostępne, a w czasie snu potrafi zarobić nawet 100 tysięcy dolarów.

"Sekret daje Wam to, czego chcecie: szczęście, zdrowie, bogactwo"
Bob Proctor, amerykański mówca motywacyjny, występuje w filmie „The Secret”

"Możemy sobie wybrać, co tylko chcemy, nieważne co"
John Assaraf, amerykański przedsiębiorca, biznes coach, występuje w filmie „The Secret”

Prawdopodobnie stoisz teraz przed poważną próbą. To zapewne nie pierwszy raz w Twoim życiu, kiedy spotykasz się z momentem wyboru. Czytasz właśnie o okazji poznania największego sekretu realizowania marzeń, zastanawiasz się, jakby to było znaleźć się wśród ludzi pozytywnie nastawionych do życia, ukierunkowanych na osiąganie sukcesu.

Biją w Tobie dwie, całkowicie sprzeczne części. Jedna wierząca w Ciebie i Twój sukces, druga zaś panicznie bojąca się zmian. Na szczęście to Ty dokonasz wyboru. Pomyśl najpierw tylko: Czego tak naprawdę chcesz w swoim życiu?

My pragnęliśmy osobiście spotkać się z Joe Vitale.
Relacja z seminarium (26.06.2010) i prywatnego obiadu

Pomyśl o tym, a to się stanie w Twoim życiu...
Nieważne, gdzie teraz jesteś. Nie ma miejsca na świecie, na którym nie ujawniałoby się Prawo Przyciągania. Wszędzie, niezależnie od liczby mieszkańców, w każdym miejscu na ziemi, możesz podziwiać ludzi, którzy gdy w coś uwierzą, po upływie pewnego czasu to mają. Wyświetlają ideę w swoim umyśle i po kilku dniach, miesiącach lub latach po prostu to staje się częścią ich życia. Jest to prawo wszechświata, które działa od milionów lat, to prawo to sekret przyciągania.

Hooponopono
- tajniki hawajskiej filozofii sukcesu życiowego opisane w książce
Joe Vitale -  "ZERO OGRANICZEŃ"

 

Od lat działamy mocno wierząc w siłę przyciągania i krok po kroku odnosimy swoje sukcesy. Potwierdzeniem tego niech będzie wypowiedź Pani Marii Brzdękiewicz na temat książki Piotra  tutaj>>

Chcesz wiedzieć więcej jak odnosić sukcesy?
Zapisz się na listę do subskrypcji tutaj>>

<<<     PSYCHOLOGIA MARKETINGU MLM