BEZPŁATNA SUBskrypcja: e-NEWS ZDROWIE & ŻYWIENIE

Newsletter  ludzi  myślących

"Zdrowy człowiek ma wiele marzeń - chory ma tylko jedno...".


NASZE REKOMENDACJE i CIEKAWE LISTY>>

 .

Czy posiadanie informacji o skutecznych i bezpiecznych metodach terapeutycznych nie stosowanych przez medycynę klasyczną daje Ci podwójny spokój i bezpieczeństwo, ponieważ w sytuacji utraty zdrowia wiesz jak właściwie zareagować? Na to pytanie chyba każdy rozsądnie myślący człowiek odpowie: TAK!

W naszej gazecie będziesz otrzymywać informacje dotyczące następujących zagadnień:

.- czy znając przyczyny choroby możesz ich uniknąć, znacznie spowolnić i skutecznie z chorobą walczyć? 
- dlaczego ja choruję, dlaczego moje dzieci mają poważne problemy ze zdrowiem?
- skąd biorą się podstawy odporności i jak o nie zadbać?
- jaka dieta jest najkorzystniejsza dla organizmu człowieka i zgodna z jego naturą?
- jak inni poradzili sobie z wybranymi chorobami? - autentyczne historie

 

Tu wpisz swój e-mail

 


.


.

.

Wpisz się na listę, a tym samym zaprenumeruj teraz nasz darmowy e-NEWS "ZDROWIE & ŻYWIENIE", przeznaczony wyłącznie dla ludzi myślących.

.Na powyższe pytania oraz wiele innych znajdziesz odpowiedzi w kolejnych numerach bezpłatnej SUBskrypcji "ZDROWIE & ŻYWIENIE", którą będziesz otrzymywać.

Jeśli dopisałeś się poniżej do SUBskrypcji "ZDROWIE & ŻYWIENIE", pilnie odbierz pocztę ze zgłoszonego przez siebie konta pocztowego, którego adres właśnie podałeś. W ten sposób szybko uaktywnisz subskrypcje "ZDROWIE & ŻYWIENIE". 
Po uaktywnieniu konta pocztowego będziesz otrzymywać z niej cenne informacje dotyczące podstaw zdrowia oraz najczęstszych przyczyn wielu chorób.

Dopisanie się do SUBskrypcji - listy E-mailingowej

Dopisanie się do SUBskrypcji jest bardzo proste. Ze względu na ochronę prywatności internautów i uniemożliwieniem wykorzystania systemu SUBskrypcj@ do SPAM-owania, każde dopisanie się musi zostać potwierdzone listem e-mail przez internautę.

Jak się dopisać?

  1. Podaj swój adres e-mail w formularzu  zapisania się do SUBskrypcji (powyżej), jeśli proponowana tematyka zainteresowała Cię.

  2. PO kliknięciu GOTOWE, za chwilę na podany przez Ciebie adres e-mail przyjdzie automatyczna wiadomość z instrukcją - jak potwierdzić zapisanie się do listy. Jest to link w wiadomości, który musisz uruchomić. Daje to pewność, że to Ty sam się dopisałeś do listy E-mailowej.

  3. Jeśli odbierzesz list i klikniesz we właściwy link potwierdzający, w tej samej chwili jesteś już użytkownikiem tej listy. Wystarczy czekać na wiadomości, które będzie przygotowywał administrator SUBskrypcji Zdrowie i żywienie.

Ochrona prywatności

Bardzo ważna jest dla nas ochrona Twojej prywatności. Dlatego nasz system spełnia najostrzejsze kryteria, które nakłada się na systemy list E-mailowych. Dopisanie się do listy zrealizowane jest w najbezpieczniejszej formie listy double opt-in. Dopóki samodzielnie nie potwierdzisz chęci dopisania się do listy - nie będziesz otrzymywał żadnych wiadomości!

Nasze zabezpieczenia ANTY-SPAMOWE zostały uznane przez wiele organizacji. Między innymi otrzymaliśmy pozytywną opinię od ogólnopolskiej organizacji PolSpam.

Adresy e-mail należą wyłącznie do list E-mailowych, do których zostały dopisane. Nikt inny nie ma do nich dostępu. Nie są one również nikomu udostępniany.

W każdej chwili możesz sprawdzić, do jakich list E-mailowych naszego systemu SUBskrypcj@ należy Twój adres e-mail. Na stronie www.4free.pl>>> podaj swój adres e-mail i czekaj na wiadomość z systemu z listą subskrypcji i sposobem wypisania się.


Wypisanie się z listy

Aby maksymalnie ułatwić rezygnację z listy E-mailowej, w każdej wysyłanej wiadomości dodawany jest również link i instrukcja wypisania się. Dzięki temu łatwo i szybko możemy zrezygnować z otrzymywanych wiadomości.

Po wypisaniu się z listy nie będziemy już nigdy więcej otrzymywać z niej wiadomości. Chyba że sami ponownie się do niej dopiszemy. Możliwe jest jednak wypisanie się "na zawsze" - wtedy nawet sami nie będziemy mogli się do tej listy dopisać kiedy np. zachorujemy lub zachoruje ktoś nam bliski, a my będziemy mieli wielką potrzebę zbierania cennych informacji dotyczących profilaktyki i leczenia naturlanymi metodami wielu chorób.


Jeśli dopisałeś się poniżej do SUBskrypcji "ZDROWIE & ŻYWIENIE", pilnie odbierz pocztę ze zgłoszonego przez siebie konta pocztowego, którego adres właśnie podałeś. W ten sposób szybko uaktywnisz subskrypcje "ZDROWIE & ŻYWIENIE". 


Po uaktywnieniu konta pocztowego będziesz otrzymywać z niej cenne informacje dotyczące podstaw zdrowia oraz najczęstszych przyczyn wielu chorób.

Polityka prywatności>>
 

ZDROWIE Z TWOJEGO OGRODU - zioła i przyprawy -zapisz się tu >>  
     


NASZE REKOMENDACJE i CIEKAWE LISTY:

===
12 maja 2006 13:57
Witam

Na razie studiuję żywienie zgodne z grupą krwi, co jest dla mnie nowością. Zafascynowana czytam, w każdej wolnej chwili, wiadomości z Państwa stron internetowych. Znajduję tam odpowiedzi na szereg pytań nurtujących mnie od lat i od lat pozostających bez odpowiedzi. Za to też serdeczne dziękuję.

Taką wiedzę tybetańscy mnisi, kapłanie egipscy i ich pobratymcy trzymali w ścisłej tajemnicy, a Pani posłała tę wiedzę do ludu.....i do tego z uwagą pochyla się nad bólem nieznanego człowieka. Trzeba być wielkim HUMANISTĄ, aby czynić tyle dobra.

Jeszcze raz za wszystko dziękuję, a o skutkach terapii napiszę.
Pozdrawiam
Longina S.
===

June 22, 2006 11:29 AM

Szanowni Państwo, czy można zapisać się na Darmowy Kurs Zdrowia \"Medycyna naturalna\" nie będąc w Państwa strukturze?

Korzystam z subskrypcji ZDROWIE I ŻYWIENIE (na stornie www. faceci.com.pl/subskrypcja.html  ) i bardzo sobie cenię Państwa wiedzę i zaangażowanie w rozpowszechnianie kultury zdrowia. Jednocześnie
pragnę pogratulować świetnej / wg mnie/ strony www.zarzyccy.pl  .

Choć sama jestem technologiem żywności, znajduję tu wiele bardzo ciekawych informacji, do których często wracam. Polecam tę stronę moim znajomym.

Z wyrazami szacunku

Krystyna R.
===

June 26, 2006 12:51 AM
Witam Panie Piotrze

Witam - widzę, że przysięga Hipokratesa mnie zdradziła...
Zresztą wcale nie chciałam ukrywać mojego zawodu...
Jestem lekarzem dwunasty rok, uwielbiam swój zawód, uwielbiam pracę ze swoimi pacjentami...
Przykładem Filipka ( www.noni.com.pl/bialaczka.html  ) rozwiązał mi Pan język, gdyż najbardziej na świecie leży mi na sercu dobro Tych najmniejszych...

Jak się Pan zapewne domyśla jestem pediatrą...

Zdaję sobie sprawę z tego, iż to jak będę prowadziła moich pacjentów zawsze będzie rzutowało na ich przyszłość...

Często zdarza się, iż postępowanie moich kolegów w sferze beztroskiego "ładowania" leków mnie przeraża...

Nagminnym stało się np. w gorączce u dzieci podawanie profilaktyczne antybiotyków..?

Pytam - co to za profilaktyka???

Mam o niej całkiem inne pojęcie...

Coraz bardziej dociera do mnie również bezsilność medycyny klasycznej w wielu chorobach np. młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów...

Nurtuje mnie bardzo kwestia przyczynowości chorób...

Jak bardzo w tak małym organizmie musiała zostać zachwiana równowaga wewnętrzna, że pojawiła się poważna choroba...

Widzi Pan, stąd moje poszukiwania alternatyw w leczeniu...
Stąd moja obecność, proszę się nie gniewać, najpierw w Akunie, a teraz w CaliVicie...

Nie wiem w jakim stopniu wykorzystam wiadomości, które teraz zdobywam...

Powoli staje mi się obojętna presja mojego środowiska, tracę szacunek do profesorów z klinik, którzy z powodu kataru dają dziecku antybiotyk (bo takie mam przykłady w mojej pracy...)

Wiem jedno, chciałabym zapewnić moim pacjentom opiekę najlepszą jaką mogę dać, aby rodzice powierzając mi swój najcenniejszy SKARB mieli pewność, że nie skrzywdzę ich dziecka...

A tak faktycznie, jeśli dostajecie Państwo takie listy,  to uważam że o ludzkim cierpieniu wiecie dużo więcej niż niejeden lekarz... ( http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/historie1.html  ),

Jestem pod dużym wrażeniem, jeśli Pana Małżonka radzi sobie z takimi przypadkami...

Zdrowie i życie człowieka jest wartością najwyższą...

Co prawda ja nie jestem internistą i pewnie może moje rozważania mogłyby być przez moich kolegów skrytykowane, ale co tam zrobię to tak, jak czuję.

Przepraszam za te wynurzenia, ale łatwiej mi się rozmawia, z osobą której nie znam osobiście, a jakoś podświadomie mam pewność że Pan rozumie o czym piszę...

I znowu było za długo - sorry ale jestem gadułą...

Serdecznie pozdrawiam.

lek.med. Agnieszka C-B."
===

June 03, 2006 3:18 PM
Witam

Proszę o przygotowanie optymalnego zestawu produktów CALIVITA dla mnie i mojej rodziny. Od kilku lat moją podstawową dolegliwością jest ciągle zatkany nos i śluz spływający po tylnej ścianie gardła. Stwierdzono również alergię na roztocza. Długotrwałe leczenie wszelkimi możliwymi antybiotykami (przez Lekarza rodzinnego) nie dało żadnego skutku. Alergolog zastosowała Taffen, Telfast, Singlair a następnie bardzo mocny glikokortykosteroid krople do nosa Flixonase Nasule. Żadnej poprawy - stwierdziła, że to pierwszy
przypadek w jej karierze (ma ok.50 lat).

Poszedłem do Laryngologa. Stwierdził stan zapalny - przepisał kolejny antybiotyk Doxycyklinum (mocno obciąża wątrobę). Nie zrobił żądnego wymazu, nie przepisał nic osłonowego. Nie pomogło.

Ponad to mam wszelkie objawy ( wg. Tombaka) zniszczonej wątroby. Zaczynają \"trzeszczeć\"stawy...

Stwierdziłem - nie tędy droga, jestem w jakimś ślepym zaułku. Trzeba wrócić do podstaw.

W necie znalazłem Państwa witryny ( www.zarzyccy.pl  i inne) i tam znalazłem rozwiązania, które są zgodne z moją wiedzą.

Nie jestem jeszcze klubowiczem. Mam zamiar wstąpić do klubu przy okazji
pierwszych zakupów.

Serdecznie pozdrawiam
Michał R."
===

July 01, 2006 4:14 PM
Witam

Chciałabym powiedzieć parę słów o sobie. Lekarz z długim stażem. Pracuję w podstawowej opiece zdrowotnej i prowadzę też gabinet medycyny komplementarnej. Więc patrzę na pacjenta holistycznie. Skończyłam mnóstwo szkoleń/wykładowcy nasi i z różnych stron świata /.
Państwa subskrypcja pozwala mi zobaczyć jak patrzą osoby nie będące medykami oraz czasami wypowiedzi pacjentów/co oczekują/, więc jest to dla mnie nauka, którą stale staram się wykorzystać.

W subskrypcji i materiale z Darmowego Kursu Zdrowia, widziałam powołanie się na doktora Josefa Jonasa. Dlatego piszę, bo mam do Pani prośbę: szukam książki Jonasa ZAGADKI ŻYCIA. Może Pani ją posiada i mogła by mi Pani ją udostępnić/czy część mnie interesującą TEST KINEZJOLOGICZNY/- kinezjologię ukończyłam - ale chcę zobaczyć jak widzi to dr Jonas.

Serdecznie pozdrawiam.
Lek. med Cecylia J.
===

Sent: Thursday, August 03, 2006 5:30 PM

Pani Renata Zarzycka

Od wielu lat jestem zainteresowany medycyną alternatywną. Zapisując się na kurs nie zwróciłem uwagi, że jest on zasadniczo dla członków Klubu.

Czynnym członkiem Klubu nie jestem ze względów zasadniczych. Po pierwsze wiek 80 lat robi swoje.
Po drugie, prawie ukończyłem książkę na temat biochemicznych i psychosomatycznych powiązań medycyny alternatywnej i z medycyną naukową.

Niestety, w styczniu 2005r. dopadła mnie choroba nowotworowa i zmieniła moje życie. W tej sytuacji, istniejące motywacje i związany z nimi zapał znacznie straciły na znaczeniu. Chorobie nie poddaję się, ale ma ona jednak swój wpływ na moje życie.

Dziękuję za wszystko co Państwo dla mnie robicie.

Życzę powodzenia i sukcesów na dalszej drodze krzewienia wiedzy o naturalnej i zdrowej medycynie.

Z uznaniem

Jerzy T.
===

Sunday, July 16, 2006 7:02 PM

Dzień dobry Reniu

Faktycznie nie należę do Waszej grupy, ale czytam ciekawe informacje z subskrypcji ZDROWIE&ŻYWIENIE ( www.faceci.com.pl/subskrypcja.html  ), które publikujecie. Wiadomość o możliwości zapisu dostałam na moją pocztę wraz z kolejnym numerem subskrypcji i uczyniłam wpis nie wiedząc, że jestem intruzem.

Bardzo przepraszam, ale może zrobicie wyjątek, po starej znajomości i będę mogła dostawać od Was wiadomości tak jak Wasi Klubowicze?

Pozdrawiam serdecznie i przesyłam pozdrowienia od Ryszarda

Basia
===
P.S. od redakcji
Pan Ryszard jest kolejnym wyjątkowym lekarzem, który wraz z żoną interesuje się medycyną naturalną i produktami CaliVita.
===

Sent: Saturday, August 05, 2006 1:49 AM

Szanowni Państwo

Z wielkim zainteresowaniem i szacunkiem poznaje cenne informacje udostępnione na Państwa stronach. Posiadacie Państwo ogromna wiedze na temat właściwości leczniczych tkwiących w przyrodzie.
Przekonaliście mnie Państwo, że to właśnie naturalne sposoby leczenia są najskuteczniejsze w walce z choroba...


... Moja rodzina jest liczna. Wiele osób potrzebuje pomocy lekarskiej . Chciałabym wesprzeć Ich właśnie naturalnymi sposobami odbudowania, czy wzmocnienia immunologii.
Teraz jestem przekonana, że jest to najlepszy sposób walki z chorobami.

Chciałabym współpracować z Państwem

Proszę włączyć mnie do Grona Klubowiczow.

Proszę mi pomoc.

Z poważaniem

Elżbieta Munoz-Woloszyn (USA)
===


Sent: Saturday, August 19, 2006 9:03 PM

Witam

Od niedawna korzystam z suplementów CaliVita i muszę przyznać, że czuję się dużo lepiej a stosowanie ich wg Państwa e-recept z www.euromentor.org.pl  bardzo mi pomogło w doborze właściwych suplementów...

Z góry dziękuję za pomoc

Z wyrazami szacunku
Monika K.

===

Sent: Wednesday, October 04, 2006 8:44 PM

Witam Panią

Dziękuję za dotychczasowe informacje i poświęcony czas. Klubowiczem u jakiegoś bliżej mi nieznanego sponsora zostałem przypadkowo wpisując w google słowo calivita i wybierając na chybił trafił stronę. Nie znałem zasad, innych sponsorów i.t.d. Na Państwa stronę wchodzę często bo jest robiona najlepiej, profesjonalnie i z dużą ilością informacji. Zdrowym odżywianiem, medycyną niekonwekcjonalną (i nie tylko) interesuję się od dawna mimo, że nie jestem lekarzem tylko inżynierem.

W związku z tym mam pytanie czy mogę się zapisać do Państwa grupy sponsorskiej...?

Pozdrawiam
Grzegorz W.
===

Sent: Tuesday, October 17, 2006 12:34 PM

Panie Piotrze, na wiosnę prowadziliśmy korespondencję dot. współpracy, nie dogadaliśmy się, zapisałem się pod kogoś innego, teraz tego żałuję, fakt ta osoba nie "ciąga" mnie na szkolenia i tu jest błąd.
Teraz wiem, że niema to jak dobre wyszkolenie, od tego wiele zależy. Ja nawet osiągnąłem 4% rabatu, teraz będę miał 7% ale na wiele pytań nie mam odpowiedzi. A jeżeli już się czegoś uczę to i tak z Pana strony.
Muszę Pana przeprosić za swoje zachowanie, jestem głupcem, Pan miał rację.
Teraz rozwiązuję umowę z CaliVita bo wiem, że wiele nie osiągnę. Ale po pół roku zgodnie z regulaminem firmy CaliVita zapiszę się znowu i tu jest pytanie do Pana.

Panie Piotrze, czy będzie Pan moim sponsorem za pół roku --- jeżeli Pan mnie nie poprowadzi to ja niczego nie osiągnę, Pan ma sposoby, żona jest świetnym fachowcem, macie Państwo bardzo ciekawe materiały i bardzo skuteczne sam korzystam z Państwa recept.
Panie Piotrze, proszę o odpowiedź?

Ja jeszcze dzisiaj wyślę rezygnację do firmy...

pozdrawiam
Krzysztof G.
===


Od autorów

Jest niezwykle ważne kogo Państwo wybieracie za sponsora -  Konsultanta CaliVita.
Otrzymujemy setki listów miesięcznie od Klubowiczów z innych grup, którym nie mamy czasu odpowiadać, gdyż mamy kilka tysięcy własnych Klubowiczów, a doba ma tylko 24 godziny. Państwa Konsultancji -  osoba do której się zapisujecie w CaliVita biorą swoje skromne prowizje  z Państwa zakupów, zatem powinni się państwem opiekować i udzielać konsultacji.

UWAGA!!!

Wybierając osoby na swojego Konsultanta z wyszukiwarek lub innych list na chybił trafił, zostaniecie prawdopodobnie bez opieki i możliwości konsultowania dawek oraz stosowanych zestawów produktów.

Kogo wybrać? Kogoś kto ma osiągnięcia, jest zawodowcem, jest widoczny, ma dużo znanych serwisów.

Szczegóły tutaj>>>Więcej tego typu listów pisanych do nas, znajdziesz tutaj - link:
http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/historie1.html  (tylko 20 stron)